Jdi na obsah Jdi na menu
 

O hře Nostale

26. 6. 2011

 

NOS TALE

 

NosTale je bezplatná online hra pro více hráčů, ve které se vydáš na vzrušující cestu v obrovském fantastickém světě.

Začni svou cestu nejprve jako dobrodruh, později se staň obávaným bojovníkem s mečem, obratným lukostřelcem nebo mistrem magie.

Ponoř se do vzrušujícího světa NosTale!

Příběhy dávných dob jsou plné andělů a démonů, bohů a nymf. Dnes již nikdo z lidí všech čtyř kontinentů nevěří na tyto bytosti, které však stále ještě mají vliv na historii lidstva. Na odvážné bojovníky, lukostřelce a kouzelníky, kteří brousí po vesnicích a krajinách čeká spousta dobrodružství. Přitom mohou nad příšerami nejen zvítězit, ale mohou je také ochočit jako své průvodce na cestě. Bojuj sám nebo ve skupině a nakonec se svými přáteli pořádně slav.

 

 • Čeká na tebe vzrušující pohádkový svět!
  • Zvol z mnoha možností, jak má tvoje postava vypadat a dej jí individuální vzhed.
  • Nauč se schopnosti, jak ochočit živá zvířata aby se z nich stala tvá domácí zvířata.
  • Jednej podle vlastního stylu: zařiď si pohodlný dům, vyzdob svou terasu a zasaď pestrobarevné květiny a stromy ve své zahradě.
  • Pozvi přátele k zábavným hrám a bav se s nimi na slavnostech.
  • A ukaž svou odvahu při napínavých dobrodružstvích na pevnině a na ostrově Glacernonu.
  • ___________________________________________________________
  •  
  • screenshot9

   _____________________________________________________

   Nekonečná dobrodružství

   Pokud hledáš dobrodružství, jsi v NosTale zcela správně. Hra má napínavý děj, díky němuž máš na příběh přímý vliv. Společně s jinými hráči nebo chycenými pohádkovými bytostmi můžeš podniknout nekonečná dobrodružství, aby ses stal obávaným válečníkem.

   screenshot2

    

   Dobrodruh

   Dobrodruh se jeví mladě a nezkušeně, ale první dojem může klamat. Každý nový hráč, který vstoupí do NosVillu, začne jako nezkušený dobrodruh, který se musí podrobit namáhavému výcviku, aby se jednoho dne stal hrdinou. Plný zvědavosti a energie vede tento dobrodruh své zbraně v boji proti zlu.

   Dobrodruh
    _____________________________________________________

   Bojovník s mečem

   Vyzbrojený smrtícími čepelemi táhne tento odvážný válečník do boje o čest a spravedlnost. Byl vycvičen jak v boji zblízka, tak v boji zdálky a může využít sílu elementů ke svému prospěchu. Díky jeho různorodým schopnostem se může najednou utkat s několika protivníky.

   Bojovník s mečem
    ________________________________________________________

   Lukostřelec

   Rychlý jako liška a se zrakem orla bojuje lukostřelec ve jménu přírody. I když se zdá být bezcitným a distancovaným, má nesmírné znalosti, které může použít ve svůj prospěch. Prastaré tradice obsahují znalosti o používání jedů a energie přírody. Se smrtící přesností používá lukostřelec své zbraně v boji zblízka a zdálky.

   Lukostřelec
    _________________________________________________________

   Mág

   Mág může nahlédnout za obzor lidí, možná dokonce do jiných světů a dimenzí. Velmi se vyzná se v síle přírody a je dobrosrdečný a ochotný pomoci. Používá ohromující magické útoky a fascinuje svými tajemnými zbraněmi, s nimiž může někoho dokonce uzdravit nebo proklít.

   Mág
     _____________________________________________
    

   Síla elementů

   Kdysi žili lidé a mystické postavy v souladu s přírodou v mírumilovném světě, který stvořila bohyně Ancelloan. Během této doby vznikly národy jako Kenko, Koareni a Catsy, které žili ve svém vlastním světě daleko od lidí. Duchové lesa učili obyvatele využívat sílu elementů a ti měli již brzy moc nad ohněm, vodou, světlem a stínem.

   screenshot1
    

   Povstání

   Mezi lidmi a stranou žijícím národem Kenko vzniklo poklidné společenství, ale tento klid neměl bohužel dlouhého trvání. Zatímco se národ Kenko bouří proti ztíženým pracovním podmínkám v dolech, vznikají nyní náznaky svárů a spiknutí. Obyvatelé východního pobřeží potřebují pomoc statečných válečníků, aby se tomuto povstání mohlo čelit.

   screenshot2
    

   Příchod dobrodruhů

   Mladí a nezkušení dobrodruzi přicestovali zdaleka do vesnice jménem NosVille, aby se zde zúčastnili velké bitvy. Za velkého úsilí a strádání byli vycvičeni k různým způsobům boje. Někteří z nich se stali mistry magie, jiní se oproti tomu specializovali na nauku o zbraních. Tito odvážní válečníci se nyní toulají zemí a hledají poklady a dobrodružství.

   screenshot3
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Čorko...

(Zklamaná dívka, 31. 7. 2012 11:51)

Uvítala bych, kdybyto nebyl zkopírovaný text ze staré webovky x-(